TechLibrary.

TechLibrary.

Relatert dokumentasjon.

MX5, MX10, MX40 og MX80 Modular Interface Card Beskrivelse.

Modul re grensesnittkort (MIC) gir de fysiske tilkoblingene til ulike nettverksmedietyper. MIC mottar innkommende pakker fra nettverket og overforer utgaende pakker til nettverket. Under denne prosessen utforer hver MIC innramming og hoyhastighets signalering for sin medietype. For overforing av utgaende datapakker via MIC-grensesnittene, innkaster ruteren pakkene som mottas.

Pa det faste MX80-chassiset kommer MIC’ene forhandsinstallert og kan ikke byttes ut.

Pa det modul re MX5-, MX10-, MX40- og MX80-chassiset kan du installere en rekke MIC-er i de to fremre sporene pa ruteren, og den valgfrie Multiservices MIC kan installeres i baksporet.

Figur 1: MICs installert i en MX5, MX10, MX40 og MX80 Router.

MX5, MX10, MX40 og MX80 rutere stotter folgende typer MICs:

Front-Pluggable MICs.

Du kan installere og fjerne MICs i MX5, MX10, MX40 og modul rt MX80-chassis. MIC-sporene er merket 1 / MIC 0 og 1 / MIC 1. Hver MIC-spor har et ejectorhandtak plassert over MIC-sporet.

Du kan installere MIC-er av forskjellige medietyper sa lenge ruteren stotter disse MIC-ene. For komplette spesifikasjoner, se MICs stottet av MX Series Routers.

Faste (innebygde) MICs.

Innebygd 10-Gigabit Ethernet MIC.

Den innebygde 10-Gigabit Ethernet MIC er fiksert pa MX5, MX10, MX40 og MX80 routere. MIC er merket 0 / MIC 0 og er plassert pa frontpanelet. Den innebygde 10-Gigabit Ethernet MIC har folgende komponenter:

Fire 10 Gigabit Ethernet-porter merket 0 til 3, venstre til hoyre. Hoy ytelse pa hver port med hastigheter pa opptil 10 Gbps Linjehastighet pa alle fire 10 Gigabit Ethernet-porter LAN-PHY-modus ved 10.3125 Gbps WAN-PHY-modus ved 9,953 Gbps Maksimale overforingsenheter (MTUer) pa opptil 9192 byte Link LED, en gronn per port. For mer informasjon, se Link LED pa MX80 Front Panel.

Konfigurerbare LAN-PHY- og WAN-PHY-modusalternativer Synkron Ethernet-stotte Optisk diagnostikk og relaterte alarmer VRRP-stotte (Virtual Router Redundancy Protocol) Stotte for IEEE 802.1Q virtuelle LAN (VLAN) -stotte Fjernovervaking (RMON) EtherStats Kilde MAC-l ring MAC-regnskap og politikk-Dynamisk lokal adressering av kilde MAC-adresser Fleksibel Ethernet-innkapsling Flere TCP-identifikatorer (TPID)

Kabler og kontakter:

Duplex LC / PC-kontakt (Rx og Tx) Fiberoptisk 10-gigabit sma formfaktorpluggbare (XFP) transceivere: Connector: Duplex LC / PC (Rx og Tx) 10GBASE-E (modellnummer: XFP-10G-E- 10GBASE-S (modellnummer: XFP-10G-S) 10GBASE-Z (modellnummer: XFP-10G-Z-OC192-LR2) )

Merk: XFP-10G-CBAND-T50-ZR stottes i Junos 11.2R2 og senere.

Innebygd Tri-Rate MIC.

Den innebygde 48-port Tri-Rate MIC er bare tilgjengelig pa det faste MX80-chassiset (MX80-48T) og kan ikke byttes ut. Den innebygde Tri-Rate MIC har folgende komponenter:

48 autonegotiating 10Base-T, 100Base-TX eller 1000Base-T Megabit Ethernet-porter. Autonegotiation mellom Gigabit Ethernet-kretspartnere. Maksimale overforingsenheter (MTUer) pa opptil 9192 byte. Tilkobling: Firepar, kategori 5 skjermet vridd pair-tilkobling via en RJ-45-kontakt. Pinout: MDI / MDI-X. Maksimal avstand: 328 ft (100 m). Link LED, en gronn per port. For mer informasjon, se Tri-rate MIC LEDs.

Relatert dokumentasjon.

Endret: 2016-03-24.

Losninger Om Juniper Partners Samfunn Be om et tilbud Hvordan kjope Tilbakemelding Kontakt oss Karriere Bildebibliotek RSS-feeder Bedriftsansvar Personvernpolitikk Juridiske merknader Innsikt Nettstedskart jnpr-social-icon.

&kopiere; 1999 – 2018 Juniper Networks, Inc. Alle rettigheter reservert.


Hi! Want to play in the most lucky casino? We found it for you. Play here now!